אורטוקין – הטבע עושה זאת עבורכם

 

אורטוקין הינו טיפול ביולוגי ייחודי אשר נועד לטפל בבעיות מפרקים, הכוללות דלקת מפרקים ניוונית (אוסטאוארטריטיס), פריצת דיסק ופציעות כתוצאה מפעילות ספורטיבית, תוך הקלה משמעותית בכאבים הנלווים להן. שיטה זו אפקטיבית במקרים של כאבי גב ובסוגים שונים של פציעות ספורט כגון דלקת בגיד אכילס, כתף קפואה, טניס/ גולף אלבו וכו'.

יתרונות הטיפול

  1. מבוסס על רכיב טבעי המצוי בדם
  2. מונע תהליכים דלקתיים
  3. תורם לתנועתיות וגמישות האיזור
  4. מתמקד באיבר הפגוע בגוף ומפחית כאבים כבר בטיפול הראשון

איך זה עובד?

הטיפול מתבצע באמצעות לקיחת דם מהווריד לתוך מבחנה ייחודית בתהליך אינקובציה של הדם, כאשר הדבר נעשה בטמפרטורת הגוף הנורמלית, כלומר 37 מעלות צלזיוס. כתוצאה מכך נוצרת הפרשה מוגברת של החלבון האנטי דלקתי, ותהליך הסרכוז הופך את הדם לסרום המועשר בחלבוני הגנה המצויים בתאי הדם. לאחר ההזרקה לאזור הכאוב, החלבונים מעכבים את התהליך הדלקתי ומשככים באופן משמעותי את עצמת הכאב, כאשר התועלת העיקרית שלהם היא בעצירת הנזק הנגרם לעצב או לסחוס. שיטה זו מאפשרת מתן טיפול ביולוגי טבעי למטופלים על ידי שימוש בחומרים המצויים בגוף של המטופל, ללא צורך בחומרים זרים ותרופות שונות.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מתאים לכל אדם, בכל גיל, גם אם הוא סובל מסכרת, ומיועד בדרך כלל לאנשים הסובלים ממחלות מפרקים, היצרות תעלת עמוד השדרה, פריצות דיסק, קרע חלקי של השרירים, דלקות כרוניות של גידים בכף הרגל והקרסול או במרפק הכתף. הטיפול אינו מצריך אשפוז ואין לו כל תופעות לוואי. אנשים עם בעיות מפרקים שונות אשר נוטלים תרופות באופן קבוע, סובלים לרוב מתופעות לוואי רבות. מטופלים שנחשפו לשיטת הטיפול באורטוקין, מדווחים על הפחתה ניכרת בכאב ובתופעות הלוואי שנגרמו כתוצאה משימוש בתרופות לא ביולוגיות.

ד"ר סטפן בן שושן, רופא בכיר בבית החולים אסותא בתל אביב ובבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, בעל שם עולמי בטיפול בכאב כרוני הנובע מפריצת דיסק, שחיקת סחוסים בברכיים ובעיות מפרקים, מבצע טיפולים בשיטת אורטוקין.
ד"ר בן שושן מבצע טיפולים בכאב בהנחיית CT ובשיקוף רנטגן בתחום רדיולוגיה של השלד והשרירים וברדילוגיה פולשנית וטיפולית של המפרקים ושל עמוד השדרה.

מאחר והשימוש בשיטה זו אינו חושף את המטופלים לשום סיכון, הוא לא כרוך בתופעות לוואי מכל סוג שהוא ואינו מחייב אשפוז.

השיטה הטיפולית הבטוחה והאפקטיבית שהוכיחה את עצמה בקרב ספורטאים רבים.

קובי ברייאנט, כדורסלן ה- NBA מתראיין בנושא לאחר שעבר טיפול באורטוקין

למידע נוסף על אורטוקין לחצו כאן